Autósiskolánról

Miért érdemes minket választani?

Köszöntünk a Lévai Autósiskola oldalán!

A Lévai Autósiskola 2004-ben kezdte el kategóriás járművezetők képzését Debrecenben Lévai Erzsébet iskolavezető, cégtulajdonos irányításával. Ügyfeleinket főleg Debrecen és környékén élő jogosítványra vágyó tanulók jelentik. 2007.-ben szaktanfolyami képzést is elindítottuk az iskolánál melyre az ország más megyéiből is vannak tanulóink

2004-től – 2016-ig tantermi oktatás keretében zajlott az elméleti képzés, 2016 óta tanulóink választhatják az otthoni tanulás lehetőségét, e-learning képzéssel távoktatásos módszerrel, melyhez konzultációs lehetőséget biztosítunk. Napjainkban már a tanulók nagy része ezt a fajta képzést részesíti előnyben.

Korszerű járműparkkal várjuk a vezetni vágyó tanulóinkat, több autótípusból tetszés szerint benzines és diesel járművek közül választhatnak. Szeretnénk, hogy megfelelő tájékoztatást kapjon, ezért a türelmes oktatóink mellett, az iskolavezető és az ügyfélfogadó irodában lévő oktatási ügyintézők is felkészülten ismertetik a képzéssel kapcsolatos részleteteket az érdeklődők, tanulni vágyók részére.

Fontos számunkra tanulóink elégedettsége, melyet szakmailag jól felkészült oktatóinkkal, korszerű oktatástechnikai eszközökkel és módszerekkel szeretnénk elérni.

Válaszd ki melyik tanfolyamra szeretnél jelentkezni és vedd fel velünk a kapcsolatot!

Kategóriás képzéseink

"B" Kategória
"CE" Kategória

A Lévai Autósiskola számokban

Több mint 15 éve a piacon
Több mint 6000 tanuló

10 éve ugyan itt

Több mint 10 kategória a képzésben

Mások mondták az autósiskolánkról

Néhány kép a Lévai Autósiskoláról

A Lévai Autósiskola segít neked a felkészülésben, hogy sikeres vizsgát tegyél!

Válaszd ki a képzést és vedd fel velünk a kapcsolatot.